BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pirma pamoka
• Vyras ateina į vonią kaip tik tada, kai žmona baigė maudynes. Pasigirsta durų skambutis. Žmona užsijuosia rankšluosti ir greitai nubėga žemyn. Ant slenksčio kaimynas Petras. Šis tik pamatęs ją sako: - Aš tau duosiu 800 litų, jeigu nusiimsi rankšluostį. Kelias sekundes pamąsčiusi moteris nusijuosia rankšluostuką ir stovi priešais Petrą nuoga. Petras paduoda 800 litų ir nueina. Žmona užsijuosia rankšluostį ir grįžta į vonią. Vyras: - Kas ten buvo? Žmona: - Kaimynas Petras. - Nuostabu, - sako vyras, - o jis nieko nesakė dėl 800 litų, kuriuos man skolingas? Moralas: dalinkitės su akcininkais informacija, susijusia su išduotais kreditais, kitaip galite atsidurti nemaloniose situacijose.

Antra pamoka
• Kunigas pasiūlo pavežti vienuolę. Įsėdusi į mašiną, ši užsikelia koją ant kojos taip, jog apsinuogina šlaunys. Kunigui vos pavyksta išvengti avarijų. Išlyginęs mašiną, jis slapčiomis deda ranką moteriai ant šlaunies. Vienuolė: - Tėve, o Jūs pamenate 129 psalmę? Kunigas patraukia ranką. Keisdamas pavaras jis vėl uždėjo ranką vienuolei ant kojos. Vienuolė vėl: - Tėve, o Jūs pamenate 129 psalmę? Kunigas atsiprašė: - Atleisk man sese, aš per silpnas… Atvažiavus iki vienuolyno, sesuo sunkiai atsidūsta ir išlipa. Grįžęs į bažnyčią, kunigas susiranda 129 psalmę. Joje rašoma: “Eik toliau ir ieškok, aukščiau tu rasi laimę”. Moralas: jeigu Jūs neišmanote savo darbo, daugelis galimybių praslys Jums palei nosį.

Trečia pamoka
• Prekių atstovas, sekretorė ir vadybininkas eina pietauti ir atranda antikinę lempą. Jie ją patrynė, o iš lempos išlenda džinas: - Aš išpildysiu kiekvieno iš jūsų norą. - Aš pirma, aš pirma! - rėkia sekretorė. - Dabar aš noriu būti Havajuose, kateryje ir apie nieką negalvoti! Pššš..ir moteris pranyksta. - Dabar jau aš, aš, - veržiasi prekių atstovas, - aš noriu būti Bahamuose, ilsėtis paplūdimyje su masažuotoju, nesuskaičiuojamomis pinakolados atsargomis ir mano gyvenimo meile. Pššš…ir jis išnyksta. - Dabar tavo eilė, - sako džinas vadybininkui. - Aš noriu, kad tie du po pietų grįžtų į ofisą. Moralas: visada leiskite savo bosui išsikalbėti pirmam.

Ketvirta pamoka
• Erelis sėdėjo medyje, poilsiavo ir nieko nedarė. Mažas zuikis pamatė erelį ir paklausė: - O man galima sėdėti taip, kaip Jums ir nieko nedaryti? - Žinoma, kodėl gi ne, - atsakė paukštis. - Zuikiukas sėdo po medžiu ir pradėjo ilsėtis. Staiga pasirodė lapė, sugriebė zuikiuką ir jį suvalgė. Moralas: tam, kad sėdėti ir nieko neveikti, Jūs turite sėdėti labai, labai aukštai

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą