BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sveikinu Tave su artėjančiomis šventėmis. Linkiu, kad visuomet užtektų laiko iššūkiams, tobulėjimui, paieškoms, švelnioms avantiūroms, atradimams, neskausmingoms klaidoms, eksperimentams, akiračio plėtimui, nepavojingiems ekstremalumams, patirčiai, azartui, atsakomybei, adrenalinui, sveikai euforijai, savarankiškumui, drąsai, brandai ir, žinoma, pokštams!

Tegul visada užtenka laiko pakelti akis į dangų. Išgerti rytinės kavos. Nusišypsoti eismo kamščiams. Perklausyti bent vieną dainą, kuri atima protą ir grąžina sparnus. Tegul užtenka laiko bent kartą per savaitę
aplankyti draugus jų namuose ir paglostyti jų šunis, jei jie neprieštarauja. Tegul užtenka laiko darbams, kuriuos gera nudirbti, ir nerūpestingoms vakarienėms po sėkmingos darbo dienos.

Tegul užtenka laiko mokytis naujų dalykų - nesvarbu, vairuoti, žiesti puodus ar kalbėti ispaniškai. Tegul užtenka laiko palaistyti visas gėles ir uždegti visas žvakes namuose, kai į svečius ateina seni draugai. Tegul užtenka laiko nusivalyti batus ryte ir perskaityti bent vieną puslapį geros knygos vakare.

Tegul užtenka laiko pastebėti, kaip viskas keičiasi. Pamatyti pirmą žolę ir pirmą sniegą. Išgirsti pirmą paukščio čiulbtelėjimą. Suskaičiuoti kiekvieną krintančią žvaigždę. Prisiminti, kad tokios didelės pilnaties jau seniai nebuvo. Pajusti, kaip šyla vanduo ežere. Užfiksuoti, kad švinta vis anksčiau, o temsta - vėliau. Klausytis klajojančių lapų čežėjimo. Tegul užtenka laiko auginti vaikus. Vedžioti juos, paėmus už rankos. Mokyti juos naujų žodžių ir užsirišti batukus. Padėti jiems piešti. Skaityti jiems pasakas ir geras istorijas. Kartu gaminti eglutės žaisliukus ir puošti namus sningant. Tegul užtenka laiko susitikti su savo tėvais. Išgerti su jais arbatos ir prisiminti savo vaikystę. Ir pasakoti juokingus nutikimus. Tegul užtenka laiko aplankyti savo senelius, kad ir kaip toli jie gyventų. Na ir kas, kad jų pasakojamos istorijos galbūt jau
kartojasi, o jie to nepastebi.

Tegul užtenka laiko juos dar sykį pradžiuginti. Tegul užtenka laiko apsikabinti tuos, kuriuos džiaugiesi
sutikęs. Tegul užtenka laiko užrašyti atviruką tiems, kurie švenčia. Nupirkti gėlių, kad ir kaip tai banalu. Dailiai supakuoti dovaną, na ir kas, kad ji labai greitai bus išpakuota. Parašyti kad ir patį paprasčiausią el. laišką, jei su džiaugsmu staiga prisiminei kažkokį žmogų. Tegul užtenka laiko su geriausiais draugais iki paryčių klajoti po miestą. Paskui pusryčiauti drauge. Tegul užtenka laiko jausti. Naktinį vėjo atsidusimą, kai pavasarį miegodamas netyčia iškiši kojas iš po apkloto. Draugo balso pasikeitimą, kai kažkas nutinka. Artėjantį lietų, kai netikėtai užsimanai miego. Būsimus pokyčius, kai tavo mieste prašiaušia naujas skersvėjis. Gražų senamiesčių sienų kreivumą, atsiradusį nuo laiko, tinko ir nutikimų naštos. Rauplėtą medžio žievę po savo delnu. Nuovargį, į kurį gera panirti. Nemigą, kai negali užmigti iš nuostabos. Žiogų čirpimą liepos naktyje, kurio beveik negirdėti. Smėlį po kojomis. Akmenis. Vandenį. Jūrą. Liūtį. Mišką. Žemę. Orą. Vėtrą.


+ gražios skaidrės nuo 108.lt ir sėkmės bandos

Tegul užtenka laiko sau… Tylai. Savimeilei. Miegui. Tegul užtenka laiko rinktis pačius pačiausius dalykus. Stipriausias knygas. Kiečiausius filmus. Dar nebandytus patiekalus. Tikriausius draugus. Gryniausius žodžius. Geriausius pakeleivius. Ir savo kelią. Tegul užtenka laiko pasakyti. Ir išgirsti. Paleisti ir sulaukti sugrįžtant. Tegul visiems ir visada šioje Žemėje užtenka laiko mylėti, bandyti ir džiaugtis.

Tokį sveikinimą gavau nuo  Jovitos iš pinkcity.lt ir panorau pasidalinti juo su Jumis. Gražios ir prasmingos mintys, manau kiekvienas turėtų laiko atrasti paskaityti jas bent kartą į mėnesį. Šiltų švenčių tarp baltų pusnynų!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3) : “Kalėdinis sveikinimas man ir Jums”

 1. Twitter Trackbacks for Kalėdinis sveikinimas man ir Jums [blogas.lt] on Topsy.com rašė:

  [...] Kalėdinis sveikinimas man ir Jums tygas.blogas.lt/kaledinis-sveikinimas-man-ir-jums-286.html – view page – cached Sveikinu Tave su artėjančiomis šventėmis. Linkiu, kad visuomet užtektų laiko iššūkiams, tobulėjimui, paieškoms, švelnioms avantiūroms, atradimams, [...]

  [WORDPRESS HASHCASH] The comment’s server IP (208.74.66.43) doesn’t match the comment’s URL host IP (74.112.128.10) and so is spam.

 2. Gintarė rašė:

  labai gražus sveikinimas. ačiū.

 3. Lin rašė:

  Linkiu, kad uztektu laiko viskam kas isvardinta ir dar daug daugiau. Dziaugtis gyvenimu nes jis vienintelis ir nepakartojamas…..

Rašyti komentarą