BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iphone 4 atrišimas Kaune jau vyksta pilnu temptu. Atrišimas galimas esant ne naujesnei iOS nei 4.3.5. Atrišimo iOS 5 ir iOS 5.0.1 reikės dar luktelti. Programiško atrišimo deja dar nėra, o gal ir nebus. Atrišimui naudojamos gevey turbo sim kortelės. Jau manau žinot ir taip, kad į iphone 4 dedasi micro sim kortelė arba teks apkarpyti savo normalaus dydžio sim’ą.

Jūsų kortelę įdėjus į dar vieną pavadinkime sim dėkliuką ir kartais paprogramavus jį šiek tiek atsirišam telefoną, nuo užsienio ar omnitelio tinklo. Paprasta ir efektyvu. Nėra GPS sutrikimų, kurie atsiranda atrišinėjant programiškai 3GS telefonus.

Atsargiai su gevey turbo sim pirkimu iš ebay ar kitų užsienio saitų, nes iphone unlock yra mėgstama interneto scamerių tema ir galite nudegti, geriau kreiptis pas patikimus telefonu remontu užsiimančius specialistus, kurie tai atlieka greičiau ir žinoti, ką daryti iškilus kokiems nors nesklandumams.

gevey turbo sim pardavimas Kaune

Atrišimas pilnas ir nereikia būgštauti, kai telefonas išsijungia ir nebeužsikrauna. Ši problema dažniausiai kankina mėgstančius naujausias iOS versijas 3GS ir iphone4 savininkus. Tada dažniausiai reikia laukti, kol išeis untethered iphone jailbreak. Su gevey simu iphone atrišimas paprastesnis, nes nereikia perrašyti ir nulaužinėti operacinės sistemos.

Visus kam aktualios šios problemos siūlau registruotis  Iphone atrišimo puslapyje iphone.hire.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5) : “Iphone 4 atrišimas Kaune”

 1. Povilas rašė:

  Nusipirkau šiandien iPhone4 Airijoje ir dabar tik pagalvojau ar jį išviso galima atrišti leituvoje ir kokia kaina?

 2. erika rašė:

  snd veze mano iphone4 atrist, tj sake kaina 350lt…

 3. Nerijus rašė:

  Gal galit suteikt informacijos kur atrisami iPhone4?

 4. ™ Tygas rašė:

  GSMcentras.lt atrišinėja IPHONE4

 5. zygis rašė:

  http://www.skelbiu.lt/skelbimai/iphone-4s-5-1-1-6-0-6-0-1-atrisimas-13706927.html
  tik 130lt bet koks tinklas ant 4,4s

Rašyti komentarą