BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

1. Gerai. Tai žodis, kurį moterys naudoja baigti ginčui, kuomet jos yra teisios ir tau reikėtų užsičiaupti.

2. Penkios minutės Jei ji rengiasi, tai reiškia pusė valandos. Penkios minutės iš tikrųjų yra penkios minutės tik tada, kai tau buvo duotos dar penkios minutės pažiūrėti varžybas prieš padedant tvarkytis namuose.

3. Nieko. Tai tyla prieš audrą. Tai kažką reiškia ir tu turėtum vaikščioti ant pirštų galiukų. Ginčas, kuris prasideda dėl nieko, dažniausiai baigiasi su gerai.

4. Pirmyn. Tai iššūkis, o ne leidimas. Nedaryk to!

5. Garsus atodūsis. Tai iš tikro yra žodis, dažnai nesuprantamas vyrų. Garsus atodūsis reiškia, kad ji mano, kad tu esi idiotas ir mąsto, kodėl ji švaisto laiką stovėdama čia ir ginčydamasi su tavimi dėl nieko. (žiūrėti 3 punktą dėl nieko reikšmės).

 zmona

6. Viskas tvarkoj. Tai vienas iš pavojingiausiu pareiškimų, kokius tik moteris gali ištarti vyrui. Viskas tvarkoj reiškia, kad ji nori ilgai ir smarkiai pagalvoti prieš nuspręsdama kaip ir kur tu sumokėsi už savo paskutinę klaidą.

7. Ačiū. Moteris tau dėkoja, nieko neklausinėk ir nenualpk. Tiesiog pasakyk prašau. (čia reikia pridėti išlygą - tai tiesa, jeigu ji nesako „Labai ačiū” - tai GRYNAS sarkazmas ir ji tau visiškai nedėkoja. JOKIU BŪDU nesakyk „Labai prašom”. Tai iššauks „Tiek to”).

8. Tiek to. Moters būdas pasakyti „Eik na***!”

9. Nesirūpink dėl to, aš pati. Dar vienas pavojingas teiginys, reiškiantis, kad moteris keletą kartų prašė vyro kažką padaryti, bet dabar tai daro pati. Tai vėliau atsilieps, kai vyras paklaus „Kas negerai?” Moters atsakymas - žiūrėti į 3 punktą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5) : “9 mirtini moterų teiginiai”

 1. Ž.M rašė:

  Em… bent jau straipsnio autorystę reiktų nurodyti. Nes prieš keletą metų man draugė šį straipsnį skaitė balsu iš vieno naujienų portalo, ir aptarinėjom kiekvieną punktą.

 2. NegaliuValgytiŠokolado rašė:

  tai vat, vaikinukai, atsižvėlkit į tai.;D liuks.

 3. rašė:

  Tai vat…Ir žinokitės, kad mūsų, bobų, reikia saugotis…Ir net labai… :D Tiek to..

 4. Siggy rašė:

  nerseniai dar internete, kažkuriam naujienų portale skaičiau šitą, gerulis ;D

 5. Autoriai rašė:

  Negalime su Jumis susisiekti kitaip, todėl rašome čia. Norime pakviesti jus prisidėti prie http://www.zinom.lt rašytojų komandos. Šiame puslapyje galite rašyti straipsnius ir užsidirbti papildomai neribotą kiekį pinigų iš reklamos, šalia savo parašytų straipsnių. Jeigu domina šis pasiūlymas, parašykite mums: autoriai@zinom.lt

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą